Yıllık Bakım Sözleşmesi

AR2 Mühendislik teknolojik imkanları kullanarak sizlere en iyi teknik servis ve teknik destek imkanı sunuyor. Ayrıca bizimle Koruyucu Bakım Sözleşmesi olan müşterilerimiz özel fırsatlardan ve servis önceliğinden faydalanmaktadırlar. Müşterilerimize özel bu sisteme dahil olmak ve Koruyucu Bakım Sözleşmesi hakkında bilgi almak için yapmanız gereken ilk şey bizimle irtibata geçmektir. Unutmayın mükemmel teknik servis ve teknik destek hizmeti sizlere bir telefon kadar uzaklıkta...

Profesyonel servis personeli:

Personellerimiz, periyodik eğitimler alarak bilgilerini güncel tutmaktadırlar. Son teknolojili servis cihazlarıyla donatılan yetkili uzmanlıklarını ve tecrübelerini siz değerli müşterilerimize en iyi biçimde sunmaya gayret etmektedir.

Periyodik Koruyucu Bakım Sözleşmesi

Senelik iki veya üç adet (cihazın model ve özelliğine göre) periyodik bakımdan oluşan koruyucu bakım sözleşmeleri ile cihazlarınıza, arıza ve bakım gerektiren durumlarda etkin ve hızlı müdahale gerçekleştirebilir ve çalışmanızın beklenmedik zamanlarda aksamasının önüne geçebilirsiniz. Sorun yaşamadığınız zamanlarda ise cihazlarınızda oluşabilecek risklerin önceden saptanması, yedek parça değişimi ve belirlenen adette yıllık ayar ve bakım hizmetini AR2 Mühendislik Destek Departmanı sizlere en verimli şekilde sunmaktadır.

Seçenek :